2016 Modasına Uygun Erkek Saç Modelleri

2016’nın yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte beyler arasında oldukça moda olan 2016 modasına uygun erkek saç modelleri podyumda da oldukça dikkat çekmeye devam ediyor. Bayanlar kadar beyler de modaya ve nasıl göründüklerine önem veriyorlar. Beyler kıyafetleri ve saçlarıyla bu trendi yakalamaya çalışırlar. Özellikle moda ve sanat dünyasında konuşulan isimler beyler arasında dikkat çekmektedir. Yüz tipinize uygun olarak seçeceğiniz saç modeliyle son derece modern ve modaya uygun bir görüntü yaratmanız mümkün. Erkeklerin de sıklıkla takip ettikleri belirli moda bloggerleri mevcuttur ve bloggerlar da sıklıkla saç trendlerini paylaşmaktadırlar.

erkek-uzun-sac-modelleri

Saç şeklini düzelttirmek ya da modaya uygun aynı zamanda kendilerine yakışacak bir saç modeli arayan erkeklerin bu konuda en çok ziyaret ettiği yerler arasında saç tasarımcılar ve kuaförler bulunmaktadır. Bu konuda eğitim almış ya da yıllarca bu işte çalışarak 2016 modasına uygun erkek saç modelleri konusunda tecrübeli olan kişilerce, saçlara kesim yapılarak şekil verilir. Hal böyle olunca beylerin de bu konunun uzmanı olan kişilere saçlarını yaptırmak istemesi şaşırtıcı olmayacaktır.

erkek-kivircik-sac-modelleri

Son yıllarda Murat Boz, Kerem Bursin gibi ünlülerin kullanış olduğu saç modelleri beyler arasında yaygınlaşsa da yıllardan beri değişmeyen bir gerçek de, futbolcu saç modellerini tercih etmektir. Futbolcuların kullanmakta oldukları saç trendleri bir moda akımı oluşturur ve birçok bey de bu moda akımına dahil olur. Bununla birlikte 2016 modasına uygun erkek saç modelleri arasında, saçların bir kısmının kazındığı modeller de yer almaktadır. Bu modeller de uzman kişiler tarafından yapıldığında son derece uygun bir görüntü yaratabilmektedir. Saçlarını kazıtmak istemeyen ancak saç stilinde yine de marjinal olmak isteyen beyler de saçlarının bir kısmını boyatmayı tercih etmektedirler.

1 yorum

  1. Güzel içerikleriniz var, sitenizin İngilizce kısımlarını da Türkçe yaparsanız tadından yenmez.

Fikrini paylaş