21 Günde Zayıflamak Mümkün

Herkesin bildiği üzere pilates son zamanlarda kadınlar arasında oldukça popüler olmaya devam ediyor. Harika bir vücuda sahip olmanın o kadarda zor olmadığının kanıtı olan pilates ile sadece 21 günde zayıflamak ve fazla yağlardan kurtulmak mümkün. Hepimizin çevresinde fazla kilolarından şikayetçi olan bir çok kişi var. Ağır sporların yanı sıra pilatesin daha çok yaygın olmasının asıl nedeni günde sadece 20 dakikanızı spor için ayırmak.

pilates-hareketleri
Pilates özellikle Ebru Şallı sayesinde tanınmış bir spor dalı. 21 günde yağlardan kurtulmanız için pilatesin haricinde yapılması gereken birkaç şey var. Yağlı gıdalardan tamamen uzak durulmalı ve bunun yanında şeker, tuz ve ekmek gibi yiyeceklerden de uzak durulması oldukça önemli bir etkendir. 21 gün boyunca pilates ile beraber bu tavsiyeler düzenli olarak uygulanırsa, 21. Günün sonunda ortaya harika bir sonuç çıkması oldukça yüksek bir ihtimaldir. Tabi ki düzenli bir beslenme, diyet programı ve egzersiz ile burum desteklenmelidir. Özellikle göbek, kalça ve karın bölgesi egzersizlerine ağırlık verilmelidir. Kısa bir zaman içinde dümdüz bir karına sahip olabilirsiniz. Bunun için istikrar en önemli kuraldır. Ebru Şallı ile beraber karın eritme hareketleri yapmak sizi başta biraz zorlayabilir fakat zamanla kendinizi gelişmiş ve bundan zevk alır bir halde bulacağınız kesin. Bunun dışında ek olarak bir program uygulamak isterseniz eğer bu program şu şekilde olabilir: Pazartesi günü; 50 adet mekik çekiniz ve bu mekikleri 4 set halinde yapınız.

pilates-21-gunde
Başta bu programla biraz zorlanabilirsiniz, kas ağrıları çekebilirsiniz ama daha sonra bu program sizin için bir hiç olacak. Böylece sadece 21 günde hem dümdüz bir karına sahip olacak hem de yaza kısa bir zamanda hazırlık yapmış olacaksınız.

0 yorum

Fikrini paylaş