Animal Nitro BCAA Aminoasit İnceleme

Universal Nutrition, 1983 yılından itibaren en popüler ve iyi sporcu beslenme ürünlerini üretmektedir. Misyonları sadece çok yüksek kaliteli sporcu ve sağlık beslenme formülleri meydana getirmek olmuştur. Universal güçlü vücutlara sahip olunması için çalışmaktadır. Ama her şeyden fazla kaliteye, servise, doğru cevaplara, güvenilirliğe ve yeniliğe önem vermektedirler.

Universal Nitro BCAA Aminoasit İçeriği

Universal Nitro’nun içinde paket halinde 30 servis bulunmaktadır. Her servis miktarı 1 pakettir. 1 pakette 2.5 gr amino asit, ve b3 ve b6 vitaminleri bulunmaktadır. Universal Animal serisinde üretilen Nitro BCAA hem kapsül hem de tablet formda üretilen bir ürün.

Kompleks içerikli benzer ürünler gibi Universal Animal Nitro ürününün kullanım amacı da sporcuların günlük amino asit ve BCAA ihtiyacını karşılamasıdır. Universal Animal Nitro ürünün özellikleri arasında BCAA oranının dışında 2500 mg esansyel amino asit bulundurması bakımından da öne çıkıyor.

Amino Asit Nedir

Amino asitler proteinlerin temel taşlarıdır. Hücre yapılandırması, doku onarımı gibi özellikleri vardır. BCAA ise hücre yapılanması ve yağ yakımında etkili bir aminoasit çeşididir ve Branched Chain Amino Acides’in kısaltması olup, L-Leucin, L Valin ve L- Isoleucin’den meydaha gelir.

Animal Nitro BCAA Aminoasit Kullanım Şekli

1 paket Animal Nitro ürününü günde 1 kez aç karnına, antrenmandan 1 saat önce alınız. Ürün kullanım şekli antrenman seviyenize ve uyguladığınız beslenme programına göre değişiklik gösterebilir. Sporcu besinlerini kullanırken ürüne ihtiyacınızın olup olmadığı önemli bir kriterdir. Egzersiz seviyenizi diyetisyeniniz ile paylaşarak ürün kullanımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

universal-animal-nitro

Universal Nitro BCAA Aminoasit Fiyatı

Universal Animal Nitro 30 Paket ambalajındaki ürünün satış fiyatı 189 TL ve ürün 30 servis kullanılabiliyor. Ürünün servis başına fiyatı ise 6,30 TL.

Ürün fiyatı inceleme yapılan tarihteki fiyattır. Ambalaj, içerik ve fiyat bilgileri zaman içerisinde değişiklik gösterebilir.

0 yorum

Fikrini paylaş