Gnc Pro Performence Protein Tozu İnceleme

GNC’nin kendi markası ile geliştirdiği ürününü ülkemizde de yaygın şekilde faaliyet gösteren GNC mağazalarında sık sık görmemiz mümkün. GNC kategori olarak multivitamin ve aminoasit ürünlerinde uzmanlaştığından protein tozu ürünleri genellikle başlangıç seviyesinde sporcular tarafından ve marka güveni nedeniyle tercih edilir. Özellikle profesyonel vücut geliştirme sporcuları başlangıç seviyesinden sonra %100 whey protein yerine kompleks protein izolatları tercih etmektedir.

GNC Pro Performence Protein Tozu İçeriği

Gnc Pro Performence Protein Tozunun bir ölçeğinde 29 gram protein tozu bulunmakta ve bunun 20 gramı protein, 2 gr yağ, 3 gram karbonhidrat, 65 mg kolesterol içermektedir. Ortalama Whe ürünlerini düşündüğümüzde ölçek başına 30-35 gr protein olması gerektiğini düşünebilirsiniz. Fakat burada dikkat etmeniz gereken, bu üründe ölçek miktarının 29 gr oluşudur. Yani ortalama Whey ürünlerinde 40 gr ölçeğin 30-35 gramı proteinken, GNC %100 Whey ürününde ise 29 gr ölçeğin 20 gramı protein. Bu durum düşük protein miktarını açıklasa da, yine de GNC segmentindeki markalara göre yetersiz olduğu söylenebilir. Düşük protein oranı ürünün kullanımını kısıtlamaktadır.

Protein Tozu Nedir

Peyniraltı suyundan elde edilen protein tozunun birçok çeşidi bulunmaktadır. En verimlisi ise izole whey protein olarak anılmaktadır.

GNC Pro Performence Protein Tozu Kullanım Şekli 

Antrenmandan sonra 1 ölçek veya antrenmandan 30 dakika önce 1 ölçek ve antrenmandan sonra 30 dakika içinde tüketilmek üzere 2 ölçek kullanılabilir.N

GNC Pro Performence

5.8

TAT

6.0/10

KULLANIM

7.0/10

İÇERİK

6.0/10

FİYAT

3.0/10

ETKİ

7.0/10

Cons

  • TAT
  • FİYAT

Fikrini paylaş