Hakkımızda

TemelSafinaz, her yeni güne zinde uyanmak için takipçilerine öneriler, ipuçları, antreman programları ve diyetler sunan bir sağlıklı yaşam platformu. Ana kategori olarak Fitness ve Pilates‘e odaklanıyoruz. İçeriklerimizi oluştururken ağımıza katılan antrenörler ve eğitmenlerin değerli bilgilerinden yararlanıyoruz. Beslenme kategorimizde Dünya’dan derlediğimiz beslenme trendlerinin yanında, diyetisyenler tarafından hazırlanan detox programları da yer alıyor.

Sesimizi duyan herkesin, haftada en az 1 saatini sağlıklı yaşam için ayırmasını hedefliyoruz.

Sağlıklı yaşamla ilgili geliştirilen ürünlere dair incelemeler de başlıca ilgi alanlarımız arasında. Üstelik çok yakında alışveriş platformlarımızı kullanarak spor yaparken ihtiyacınız olarak bir çok ürüne TemelSafinaz.com güvencesiyle ulaşabileceksiniz. Sayfalarımızda reklam yayınlamak için Reklam İlkelerimize göz atın.

Beta sürümünü duyurduğumuz ve Türkiye’ de bulunan fitness salonları, pilates dersleri, koşu ve yürüyüş parkları, yüzme havuzları ve yoga merkezlerini bir araya getirdiğimiz lokasyon bazlı “Türkiye’nin Sağlık Haritası” FormMap önemsediğimiz başlıca projeler arasında.

Anı paylaştığımız insanlarla birlikte yaşam kalitemizi artırmak ve gelecek nesillere aktif bir miras bırakmak için tüm enerjimizi ortaya koyuyoruz. Yürüyüşümüze katılın.

Önemli olan zinde kalmak

TemelSafinaz ® 2014


Beslenme Kategorisi

Dyt. Vildan KABATAŞ

vildan-kabatasİstanbul Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olan KABATAŞ, Zone Club Spor Merkezi’nde Beslenme Uzmanı. Aynı zamanda Beslenme kategorisindeki içeriklerimiz için danışmanlık yapıyor.

 

 

 

Dyt. Ezgi ÖZTÜRK

ezgi-ozturk

Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olan ÖZTÜRK, özel bir şirkette diyetisyen olarak çalışırken Acıbadem Üniversite’sinde Sporcu Beslenmesi üzerine yüksek lisans eğitimine devam ediyor.

 

 

 

Fitness Kategorisi

Şükrü Emre GÜRBÜZ

sukru-emre-gurbuzBeden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Mezunu GÜRBÜZ profosyonel voleybol antrenörü. Fitness kategorisindeki içeriklerimizi hazırlarken kendisinin hareket bilimi alanındaki bilgilerinden faydalanıyoruz.

 

 

 

Semih DOKER

semih-doker

2009 yılından beri aktif olarak fitness alanında çalışan DOKER, spor hayatı boyunca 2 farklı Türkiye Şampiyonu ile çalışma fırsatı buldu. Yazarımız vücut geliştirme ve antrenman bilgisi konularındaki deneyimlerini paylaşıyor.

 

 

 

Hakan NERGİS

hakan-nergis

Fitness & Pilates ve Stüdyo eğitmeni olan NERGİS, Balıkesir Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu son sınıf öğrencisidir. Aynı zamanda Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümünde de eğitimine devam eden yazarımız Fitness ve Pilates kategorilerindeki yazılarıyla bilgilerini paylaşıyor.

 

 

 


Bize Katıl

Aramıza katılmak ister misin? Kısaca kendini tanıtarak birlikte  yürüyeceğimiz bir yol için ilk adımı atabilirsin:

info[at]temelsafinaz.com