Hardline Nutrition Amino Full 300 Tablet Aminoasit İnceleme

Hardline firması ülkemizde sınırlı sayıda olan supplement üreticilerinden bir tanesi. Ürünleri dikkatimizi çeken etkili sonuçlar veren ürünler arasında. Sporcu besinleri pazarına %100 Whey Protein Tozu ile giriş yapan marka yıllar içerisinde karbonhidrat, aminosit ve l-karnitin ürünlerinde de kategorisini geliştirdi ve önemli bir kullanıcı kitlesine ulaştı. Geçmişte Amino 3000, Amino 9000 ve Amino Full olarak 3 farklı aminoasit ürünü bulunan Hardline 2014 yılı itibariyle aminoasit kategorisini yenilenmiş ambalajında Amino Full 300 tablet içinde birleştirdi. Aminoasit tabletleri özellikle kapsül formundaki ürünleri yutma problemi yaşayan sporcular için her zaman soru işaretine neden oluyor ama etkisinin benzer ürünlere göre daha hızlı olduğunu söylemek gerek. 

Hardline Nutrition Amino Full 300 Tablet Aminoasit İçeriği

Bir serviste 3 tablet tüketilmesi gerekiyor. 2.4 gram protein, 30 mg b6 vitamini, az miktarda sodyum bulunmaktadır.

Aminoasit Nedir

Aminoasit vücudun üretemediği kas hücrelerini dışarıdan almayı sağlayan bir besindir. Farklı formlarda üretilen aminoasitler tablet, toz veya jel kapsül formlarında kullanılabilir.

Hardline Nutrition Amino Full 300 Tablet Aminoasit Kullanım Şekli

Spordan 30 dakika önce 3 tablet ve spordan sonra 3 tablet veya spordan 30 dakika önce 4 tablet ve sonra 4 tablest ve ileri düzey sporcular için spordan 30 dakika önce 6 tablet ve sonra 6 tablet tüketilmelidir.

Hardline

6.5

FİYAT/PERFORMANS

6.0/10

ETKİ

7.0/10

İÇERİK

6.5/10

Pros

  • Hızlı etki
  • Geliştirilmiş formül

Cons

  • Tablet büyüklüğü
  • Servis başına aminoasit miktarı

0 yorum

Fikrini paylaş