Hardline Nutrition VMAX 2300 Gr Protein Tozu – İnceleme ve Yorumlar

Hardline Nutrition markasının whey protein pazarında yükselişini sağlayan Hardline VMAX Protein Tozu 2015 yılı itibariyle yeniden üretilmeye başlandı. Bir süredir üretimde olmayan ürün Hardline markasının en çok tercih edilen proteinleri arasında. VMAX 2300 gr bir soya proteini, yani bitkisel içerikli bir protein. Bu nedenle özellikle vejeteryan beslenmede ve vücut geliştirme sporcularının yağ oranını düşürme amaçlı uyguladıkları definisyon diyetlerinde sıkça kullanılıyor. Çikolata aramalı olarak satışa sunulan ürünü su veya yağsız süt ile tüketebilirsiniz.

Hardline Nutrition VMAX 2300 gr Protein İçeriği

2300 gr ambalajında sunulan VMAX proteinin her ölçeği 28 gram ve her ölçekte 25 gr protein, 1.5 gr karbonhidrat ve 0.9 gr yağ içeriyor. Aminoasit türevleri bakımından da zengin bir içeriğe sahip VMAX ürünü 2300 gr kutusu ile 82 servis kullanılabiliyor. 

Soya Proteini Nedir?

Zengin besin değeri içeren baklagiller arasında yer alan soya fasülyesinden üretilen soya proteini magnezyum, demir, fosfor, çinko, kalsiyum, potasyum mineralleri ve C, B1, B2, B3, B5, B6, B9 vitaminlerini içeren besleyici bir bitkisel protein türüdür.

Hardline VMAX 2300 gr Kullanım Şekli

Hardline VMAX Protein tozu antrenmandan 30 dakika önce 1 porsiyon (1 ölçek, 28g) 300 ml su veya az yağlı süt ile karıştırarak, antrenmandan sonra ise egzersiz seviyesine göre 1-2 ölçek su veya az yağlı süt ile karıştırılarak alınır. 

Not: VMAX kullanan bazı sporcular, bitkisel bir protein kaynağı olan soya proteininin bir süt türevi olan WHEY Protein kadar lezzetli olmadığını belirtti.

Fikrini paylaş