HI-TEC Blade Preworkout şimdi Türkiye’de!

Sporcu gıdaları sektöründe 20 yılını tamamlayan Polonya merkezli supplement markası HI-TEC Nutrition geliştirdiği ürünlerle son yıllarda ilgimizi çekiyordu. Sponsor olduğu sporcuların Avrupa genelinde şampiyonluk kazanmasıyla birlikte dikkatleri üzerine çeken markanın ürünleri sonunda Türkiye pazarında da satışa sunulacak.

Yazılarda bir çok kez değindiğimiz gibi Türkiye’de bir temsilcisi olmayan ve bilinmeyen kaynaklardan tedarik edilen ürünler hem ürün orjinalliği hem de içeriği bakımından risk taşıyor. Bu nedenle ne kadar ilgiyle takip etsek de resmi bir satış kanalı olmadan ürün incelemesi hazırlamadık. Önümüzdeki hafta BLADE serisinden HI-TEC BLADE Preworkout ürününün Türkiye’de satışta olacağı bilgisini alır almaz da ürünü tanıtmak istedik.

HI-TEC BLADE Serisi

Blade serisinde Preworkout yani antrenman öncesi destek ürünü olarak sunulan HI-TEC Nutrition Blade 500 mg ambalajında ve toz formunda sunuluyor. “Feel the Power” / “Gücü Hisset” sloganıyla ürünlerini vücut geliştirme sporcularına ulaştıran markanın en önemli iddiası yüksek üretim teknolojisi ile maksimum verime sahip ürünler geliştirmek.

Kreatin kategorisindeki ürünü suyla karıştırarak antrenmandan önce güç artışı amacı ile kullanabilirsiniz. 500 mg ölçüsündeki ürün toplamda 66 porsiyon içeriyor.

HI-TEC Blade Preworkout İçeriği

Hi-Tech Blade 500 gr İçerik

Hi-Tech Blade 500 gr İçerik

15 gr ölçeğindeki her porsiyonunda 3000 mg beta-alanin, 2000 mg l-arginin, 1000 taurin ve 200 gr kafein içeriyor. İçeriğine ek olarak C, E, B6 ve B12 vitaminleri ile desteklenen Hi-Tec Blade Prepower Kreatin Magnezyum takviyesi ile de dikkat çekiyor.

Detaylı inceleme ve sipariş için: Hi Tech Nutrition Blade 500 Gr

HI-TEC BLADE Preworkout Yorumlar

0 yorum

Fikrini paylaş