Muscle Pharm Arnold Iron Protein Tozu İnceleme

Muscle Pharm son yıllarda Amerika’da yükselişe geçen markalar arasındadır. Dünya genelinde sponsor olduğu vücut geliştirme sporcuları ile anlaşmalara imza atmış ve adını duyurmaya başlamıştır. Muscle Pharm markasının Dünya genelinde adını duyuran hamlesi Arnold SCHWARZENEGGER özel serisi olmuştu. Protein tozu, gainer ve protein bar formunda üretilen ürünlerde öne çıkan Iron Whey, özellikle Cookie n Cream ve Çikolata aromasıyla oldukça beğeni toplamıştı. Vanilya, Fıstık ve Çilek & Muz aroma seçenekleri de bulunan ürün gluten içermiyor ve kullanıcılar tarafından en lezzetli Whey proteini ürünleri arasında gösteriliyor. Ultramikrofiltre tekniği ile hızlı etki vadeden ürünün günlük önerilen kullanım miktarı 2 ölçek.

Muscle Pharm Arnold Iron Protein Tozu İçeriği

Bir ölçeğinde 32,4 gram bulunan ve bunun 22 gram protein, 120kcal, 1 gram yağ, 30mg kolesterol, 6 gram karbonhidrat(2,5 gramı şekerden oluşmaktadır) ve az miktarda a ve c vitamini vardır. Ürün oldukça saf protein içeriği taşımaktadır. 

Protein Tozu Nedir

Başlınca hayvansal ürünlerden oluşan(et,süt,yumurta,peynir) ürünlerin belirli işlemlerden geçerek toz formda sunulmasıdır.

Muscle Pharm Arnold Iron Protein Tozu Kullanım Şekli

Antrenman sonrası 1 ölçeği 300 ml su ile veya antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan sonra 30 dakika içinde olmak üzere 2 ölçek kullanılabilir.

Muscle Pharm

8.5

FİYAT

7.6/10

ETKİ

9.5/10

KULLANIM

9.0/10

LEZZET

8.0/10

Pros

  • TAT
  • FİYAT

Cons

  • PROTEİN MİKTARI

0 yorum

Fikrini paylaş