Nike Zoom Serisi – Ne Kadar Hızlısın?

2015 yılı boyunca Türkiye’de düzenlediği Nike Women’s 5K ve Nike Training Club etkinlikleriyle adından söz ettiren Nike, dünya çapında da tüm kozlarını kullandı ve yeni Nike Zoom Serisini so fast isminde etkileyici bir reklam filmiyle tanıttı. 

Nike Zoom – Ne kadar hızlısın başlıklı reklam filminde sporcular ne kadar hızlı olduklarını kendi branşlarındaki performanslarıyla gösteriyor ve hepsi birden soruya aynı cevabı veriyor: “Çok hızlı!”

Geliştirilen Nike Zoom Serisi ayakkabılarda yeni nesil fiber taban teknolojisi kullanılıyor ve bu özellik sporculara ani hareketler ve refleksler sırasında bir rahat kullanım sağlıyor. Taban içinde bulunan fiber lifler üzerine baskı uygulandığında hızlıca eski haline gelmesi için tabana baskı uyguluyor ve böylece maksimum hızda bile deformasyon riskini en aza indiriyor.

Zoom serisinin “hız” temalı tanıtımında Kobe BRYANT, Wayne Rooney, Marcus Mariota, Shane O’NEILL, Serena Williams ve Rafael NADAL gibi dünyaca ünlü sporculara yer veren Nike bu sezon da basketbol ve koşu ayakkabısı alanında etkili olacak gibi görünüyor. Marka geçtiğimiz aylarda Ellie Goulding – Nike Training Club reklamı ile koşucuların ve fitness sporcularının gündemindeydi.

 

Fikrini paylaş