Optimum Nutrition Gold Standard Casein Protein Tozu İnceleme

Vücut geliştirme sporcularından ürün / inceleme kategorisinde en çok soru aldığımız ürünlerden biri de Casein Protein ürünleri. Kazein bir süt proteinidir ve benzer süt proteinleri gibi vücuttaki emilim hızı diğer protein kaynaklarına göre daha yavaştır. Bu nedenle Kazein Protein ürünleri sporcular tarafından genellikle gece yatmadan önce, uyku sırasında kas onarımına yardımcı olmak amacıyla kullanılır. Ürünün emilimi yavaş olduğundan, aynı zamanda uykuda 8 saat kadar gıdasız kalan kaslar da dengeli oranda proteinle beslenmiş olur.

Türkiye’de Casein Protein dendiğinde akla gelen ilk üç markadan biri Optimum Nutrition. Optimum Gold Standart Casein Protein Tozu ise bu alanda geliştirilen ilk ürünlerden biri. Biz de oldukça talep gören bu ürünü kazein proteinleri incelememize dahil ettik.

Optimum Nutrition Gold Standard Casein Protein Tozu İçeriği

1 ölçeğinde 35 gram bulunan ve bunun 24 gramı casein protein olan 3 gram karbonhidrat, 0,5 gram yağ ve az miktarlarda sodyum ve tuz bulunmaktadır.

Kasein Protein Nedir

Süt proteini olarak bilinir. Bunun sebebi inek sütünden üretilmesidir. Gece yatarken tüketilir ve gece boyunca acıkmaya karşı korur.

Optimum Nutrition Gold Standard Casein Protein Tozu Kullanım Şekli

Gece yatmadan önce 1 ölçeği 350 ml suya karıştırarak içiniz.

Optimum Nutrition

9.2

ETKİ

9.6/10

İÇERİK

9.0/10

LEZZET

9.0/10

KULLANIM KOLAYLIĞI

9.0/10

Pros

  • FİYAT/PERFORMANS
  • PROTEİN MİKTARI

Cons

  • TEK AROMA OLMASI

0 yorum

Fikrini paylaş