Runner’s World Artık Türkiye’de

Dünyanın önde gelen koşu platformlarından Runner’s World (Koşucunun Dünyası) Türkçe web sitesi ve dergisi ile Türkiye’de yayın hayatına başladı. Group Media bünyesinde yayına başlayan ve web sitesi üzerinden koşu, antrenman, beslenme ve sağlık kategorisinde içerikler hazırlayan RW Türkiye, şehrin koşu meraklıları için bir de koşu takvimi sunuyor. Koşu takviminde Dünya’nın farklı şehirlerinde düzenlenen yarışların yer-zaman bilgilerine ulaşabilir ve takviminize heyecanlı etkinlikler ekleyebilirsiniz.

Runner’s World takipçilerinin heyecanla takip edeceği bir başka etkinlik ise Urbanathlon. Men’s Health sponsorluğunda 11-12 Ekim’de Caddebostan Sahil’de düzenlenecek etkinlik, “Survivor-vari” bir aksiyon sunuyor. Urbanathlon ile ilgili detaylı bilgiye etkinlik sayfasından ulaşabilir, Runner’s World Türkiye hakkında daha fazla içeriğe RWTR websayfasından ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de aktif yaşama dair farkındalığın gelişmesine katkıda bulunacak bu güzel haberi paylaşmaktan mutluluk duyuyor, Koşu Dünyası ailesine yayın hayatında başarılar diliyoruz.

Görsel: İstanbul Koşu Kuvvetleri

Fikrini paylaş